header
 

Soutěž

PRAVIDLA SOUTĚŽE:
Je uveřejněna fotka jednoho Neznámého. Vaším úkolem je poznat rod a druh zvířete na obrázku. Své odpovědi zasílejte na e-mail. Na konci měsíce zveřejníme správné řešení a z úspěšných řešitelů vylosujeme tři, kteří budou odměněni. Na odhalení Neznámého máte celkem tři pokusy - tedy můžete nám poslat v emailu až tři tipy. Mimo ČR nezasíláme. Děkujeme za pochopení.

Všem řešitelům děkujeme za účast a přejeme mnoho štěstí.

JAK SOUTĚŽIT:
Odpovědi zasílejte v následující podobě
pouze na e-mail gspiderscz@gmail.com s předmětem: SOUTĚŽ
1. soutěžní odpověď
2. soutěžní odpověď
3. soutěžní odpověď
Podpis (jméno a příjmení)

Své odpovědi uvádějte do jednoho e-mailu.
Výherci a výsledky budou vyhlašovány vždy na přelomu měsíce.


Zadání soutěže pro měsíc září 2018

NEZNÁMÝ - ZÁŘÍ 2018

Odměna pro vylosované řešitele:
Idiothele mira 2. svlek. + Ceratogyrus darlingi 7. svlek

 



Zadání soutěže pro měsíc srpen 2018

NEZNÁMÝ - SRPEN 2018

Odměna pro vylosované řešitele:
Idiothele mira 1. svlek.

 

NEZNÁMÝ - SRPEN 2018
Stromatopelma calceatum
Odměna pro vylosované řešitele:
Idiothele mira 1. svlek.
ŽÁDNÁ SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ.

 



LETNÍ KOLO SOUTĚŽE ZAČNE 1.8.2018

OD LEDNA 2016
PAUZA

Zadání soutěže pro měsíc prosinec 2015

NEZNÁMÝ - PROSINEC 2015

Odměna pro vylosované řešitele:
Pterinochilus murinus RCF 1. - 2. svlek.

 



Zadání soutěže pro měsíc listopad 2015

NEZNÁMÝ - LISTOPAD 2015

Odměna pro vylosované řešitele:
Aphonopelma anax 4. - 5. svlek.

 



Zadání soutěže pro měsíc říjen 2015

NEZNÁMÝ - ŘÍJEN 2015

Tapinauchenius latipes
Odměna pro vylosované řešitele:
Catumiri parvum 5. - 6. svlek.
Aleš Sokol - Martin Syrovec - Tereza Bydžovská

 



Zadání soutěže pro měsíc září 2015

NEZNÁMÝ - ZÁŘÍ 2015

Augacephalus junodi
Odměna pro vylosované řešitele:
Chilobrachys andersoni 3. - 4. svlek.
Vilém Chudárek - Michal Mezera - Martin Špidla

 



Zadání soutěže pro měsíc červenec + srpen 2015

NEZNÁMÝ - ČERVENEC + SRPEN 2015

Haplopelma schmidti
Odměna pro vylosované řešitele:
Aphonopelma anax 3. - 4. svlek.
Jaroslav Marek - Matěj Krátký - Vladimír Pavlas - Jaroslav Drobný -
- Petr Vágner - Marek Doležal - Tomáš Pešl - Miroslav Szkandera

 



Zadání soutěže pro měsíc červen 2015

NEZNÁMÝ - ČERVEN 2015

Správná odpověď: Encyocratella olivacea
Odměna pro vylosované řešitele:
Brachypelma albopilosum 3. - 4. svlek.
Vít Petrželka - Jaroslav Marek - Ivo Polcr

 



Zadání soutěže pro měsíc květen 2015

NEZNÁMÝ - KVĚTEN 2015

Správná odpověď: Chilobrachys andersoni.
Odměna pro vylosované řešitele:
Phormictopus auratus 5. svlek.
Petr Pietrasz - Josef Spousta - Daniel Trojan

 



Zadání soutěže pro měsíc duben 2015

NEZNÁMÝ - DUBEN 2015

Odměna pro vylosované řešitele:
Nhandu chromatus 3. svlek.
Ivo Polcr - Marek Kučera - Vít Petrželka

 



Zadání soutěže pro měsíc březen 2015

NEZNÁMÝ - BŘEZEN 2015

Pamphobeteus nigricolor
Jaroslav Marek, Radmil Podlaha, Vladimír Pavlas
Odměna pro vylosované řešitele:
Tapinauchenius plumipes 1. - 2. svlek.

 



Zadání soutěže pro měsíc únor 2015

NEZNÁMÝ - ÚNOR 2015

Grammostola rosea
Odměna pro vylosované řešitele:
Aphonopelma anax 2. svlek.
Ondřej Klabačka, Martin Kosák, Miroslav Smetana.

 



Zadání soutěže pro měsíc leden 2015

NEZNÁMÝ - LEDEN 2015

Tapinauchenius gigas
Odměna pro vylosované řešitele:
Aphonopelma anax 2. svlek.
Žádná správná odpověď.

 



Zadání soutěže pro měsíc listopad 2014

NEZNÁMÝ - LISTOPAD 2014

Odměna pro vylosované řešitele:
Jeden kus korkové kůry o délce cca 15 cm.
Žádná správná odpověď.

 



Zadání soutěže pro měsíc říjen 2014

NEZNÁMÝ - ŘÍJEN 2014

Odměna pro vylosované řešitele:
Phormictopus auratus 3.- 4. svlek
Milan Kilián - Daniel Kohl - Lucie Bočková

 



Zadání soutěže pro měsíce srpen + září

NEZNÁMÝ - SRPEN, ZÁŘÍ 2014

Odměna pro vylosované řešitele:
Psalmopoeus irminia 1. svlek
Jarmila Vrtlíková - Vilém Holeček - Lucie Bočková
Jan Simperk - Martina Gottwaldová - Nikola Zbořilová

 



Zadání soutěže pro měsíc červenec

NEZNÁMÝ - ČERVENEC 2014

Odměna pro vylosované řešitele:
Aphonopelma anax 1. svlek
Nela Dvořáková - Jan Kunce - Jan Dvořák

 



Zadání soutěže pro měsíc červen

NEZNÁMÝ - ČERVEN 2014

Odměna pro vylosované řešitele:
Brachypelma emilia 3. svlek.
Milan Kilián - Jan Simperk - Luboš Purchart

 



Zadání soutěže pro měsíce červenec a srpen

NEZNÁMÝ - ČERVENEC A SRPEN

1. místo - Poecilotheria striata 1.sv.
2. místo - Chilobrachys huahini 1.sv.
3. místo - Chilobrachys sp. Malay Penang 1.sv.

 



Úspěšní řešitelé soutěže na měsíce červenec a srpen

Grammostola mollicoma

1. místo - Jan Dvořák
2. místo - Eva Krásová
3. místo - NEOBSAZENO

 



Zadání soutěže pro měsíc červen

NEZNÁMÝ - ČERVEN

1. místo - Davus fasciatus 1.sv.
2. místo - Phormictopus auratus 1.sv.
3. místo - Chilobrachys sp. Malay Penang 1.sv.

 



Úspěšní řešitelé soutěže na měsíc červen

Pamphobeteus nigricolor

1. místo - Milan Kilián
2. místo - Jan Dvořák
3. místo - Eva Krásová

 



Zadání soutěže pro měsíc květen

NEZNÁMÝ - KVĚTEN

1. místo - Avicularia braunshauseni 1.sv.
2. místo - Brachypelma emilia 2.sv.
3. místo - Tapinauchenius plumipes 3.sv.

 



Úspěšní řešitelé soutěže na měsíc květen

Brachypelma angustum

1. místo - Michal Bursa
2. místo - NEOBSAZENO
3. místo - NEOBSAZENO

 



Zadání soutěže pro měsíc duben

NEZNÁMÝ - DUBEN

1. místo - Brachypelma annitha 1.sv.
2. místo - Brachypelma emilia 1.sv.
3. místo - Acanthoscurria geniculata 1.sv.

 



Úspěšní řešitelé soutěže na měsíc duben

Psalmopoeus reduncus

1. místo - Mirek Chrastný
2. místo - NEOBSAZENO
3. místo - NEOBSAZENO

 



Zadání soutěže pro měsíc březen

NEZNÁMÝ - BŘEZEN

1. místo - Grosphus flavopiceus 1.sv.
2. místo - Tityus zulianus 1.sv.
3. místo - Grosphus madagascariensis 1.sv.

 



Úspěšní řešitelé soutěže na měsíc březen

Tityus ecuadorensis

1. místo - Petr Hloucha
2. místo - Jaroslav Pirožek
3. místo - Mirek Chrastný

4. místo - Honza S
5. místo - p. Zita
6. místo - Antonín Polách
7. místo - Radim Tomiczek
8. místo - Petr Pípal

 



Zadání soutěže pro měsíc únor

NEZNÁMÝ - ÚNOR

1. místo - Aphonopelma seemani 2.sv.
2. místo - Brachypelma emilia 1.sv.
3. místo - Grosphus madagascariensis 1.sv.

 



Úspěšní řešitelé soutěže na měsíc únor

Ophistophthalmus boehmi

1. místo - Jaroslav Pirožek
2. místo - Jan Dvořák
3. místo - Radim Tomiczek

 



Zadání soutěže pro měsíc leden

NEZNÁMÝ - LEDEN

1. místo - Brachypelma klaasi 2.sv.
2. místo - Brachypelma smithi 2.sv.
3. místo - Aphonopelma caniceps 5.sv.

 



Úspěšní řešitelé soutěže na měsíc leden:

Cyclosternum schmardae

ŽÁDNÁ SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ.

 



Zadání soutěže pro měsíc prosinec

NEZNÁMÝ - PROSINEC

1. místo - Brachypelma annitha 2.sv.
2. místo - Brachypelma smithi 2.sv.
3. místo - Aphonopelma seemanni 2.sv.

 



Úspěšní řešitelé soutěže na měsíc prosinec

Hysterocrates gigas

ŽÁDNÁ SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ.
Nejlepší tip, který jsme obdrželi byl
Hysterocrates hercules od Alana Taxe.

 



Zadání soutěže pro měsíc listopad

NEZNÁMÝ - LISTOPAD

1. místo - Brachypelma auratum 2.sv.
2. místo - Aphonopelma caniceps 4.sv.
3. místo - Nhandu coloratovillosus 4.sv.

 



Úspěšní řešitelé soutěže na měsíc listopad

Eupalaestrus weijenberghi

1. místo - Michaela Ševčíková
2. místo - Lukáš Kunt
3. místo - Jan Dvořák

 



Zadání soutěže pro měsíc říjen

NEZNÁMÝ - ŘÍJEN

1. místo - Nhandu coloratovillosus 5.sv.
2. místo - Grammostola rosea red 2.sv.
3. místo - Lasiodora parahybana 3.sv.

 



Úspěšní řešitelé soutěže na měsíc říjen

Holothele sanguiniceps

1. místo - Jaroslav Pirožek
2. místo - Boris Hýsek
3. místo - Lukáš Kunt

4. místo - Michaela Ševčíková
5. místo - Antonín Polách
6. místo - Štefan Jánoško
7. místo - Jaroslav Voborný

 



Zadání soutěže pro měsíc září

NEZNÁMÝ - ZÁŘÍ

1. místo - Nhandu coloratovillosus 5.sv.
2. místo - Euathlus sp. Chile - orange 1.sv.
3. místo - Heteroscodra maculata 1.sv.

 



Vyhlášení soutěže pro měsíc září

Chilobrachys huahini

1. místo - Lukáš Landa
2. místo - Filip Hlinka
3. místo - Ing. Boris Strákoš

 



Zadání soutěže pro měsíc srpen

NEZNÁMÝ - SRPEN

1. místo - Hysterocrates hercules 5.sv.
2. místo - Cyclosternum schmardae 2.sv.
3. místo - Psalmopoeus cambridgei 1.sv.

 



Vyhlášení soutěže pro měsíc srpen

Psalmopoeus irminia

1. místo - Tomáš Lehocký
2. místo - Stanislav Svatoň
3. místo - Silvestr Orichel

 



Zadání soutěže pro měsíc červenec

NEZNÁMÝ - ČERVENEC

1. místo - Psalmopoeus reduncus 2.sv.
2. místo - Acanthoscurria geniculata 2.sv.
3. místo - Grammostola rosea red 1.sv.

 



Vyhlášení soutěže pro měsíc červenec

Thrixopelma pruriens

1. místo - Jan Dvořák
2. místo - Jaroslav Pirožek
3. místo - NEOBSAZENO

 



Zadání soutěže pro měsíc červen

NEZNÁMÝ - ČERVEN

1. místo - Chilobrachys fimbriatus 1.sv.
2. místo - Grammostola rosea red 1.sv.
3. místo - Psalmopoeus cambridgei 1.sv.

 



Vyhlášení soutěže pro měsíc červen

Phormictopus cubensis

1. místo - Jaroslav Pirožek
2. místo -
3. místo -

 



Zadání soutěže pro měsíc květen

NEZNÁMÝ - KVĚTEN

1. místo - Linothele megatheloides 3.sv.
2. místo - Hysterocrates hercules 5.sv.
3. místo - Nhandu chromatus 3.sv.

 



Vyhlášení soutěže pro měsíc květen

Phormictopus antillensis

1. místo - Jaroslav Pirožek
2. místo - Kateřina Hajduková
3. místo - Jan Dvořák

 



Zadání soutěže pro měsíc duben

NEZNÁMÝ - DUBEN

1. místo - Brachypelma auratum 2.sv.
2. místo - Grammostola rosea red 1.sv.
3. místo - Brachypelma vagans 1.sv.

 



Vyhlášení soutěže pro měsíc duben

Haplopelma minax

1. místo - Jaroslav Pirožek
2. místo - Boris Hýsek
3. místo - Jindřich Zita

 



Zadání soutěže pro měsíc březen

NEZNÁMÝ - BŘEZEN

1. místo - Brachypelma smithi 4.sv.
2. místo - Acanthoscurria geniculata 1.sv.
3. místo - Psalmopoeus cambridgei 2.sv.

 



Vyhlášení soutěže pro měsíc březen

Lasiodora fracta

1. místo - Michal Hrala
2. místo - Dominik Ander
3. místo - Jaroslav Voborný

 



Zadání soutěže pro měsíc únor

NEZNÁMÝ - ÚNOR

1. místo - Brachypelma emilia 4.sv.
2. místo - Psalmopoeus reduncus 2.sv.
3. místo - Nhandu coloratovillosus 3.sv.

 



Vyhlášení soutěže pro měsíc únor

Augacephalus junodi

1. místo - Michal Hrala
2. místo - Štefan Hosťovecký
3. místo - Luboš Sakal

 



Zadání soutěže pro měsíc leden

NEZNÁMÝ - LEDEN

1. místo - Avicularia laeta 1.sv.
2. místo - Brachypelma smithi 3.sv.
3. místo - Grammostola rosea red 1.sv.

 



Vyhlášení soutěže pro měsíc leden

Brachypelma klaasi

1. místo - Adam Zubek
2. místo - Boris Hýsek
3. místo - Roman Keclík

 



Zadání soutěže pro měsíc prosinec

NEZNÁMÝ - PROSINEC

1. místo - Brachypelma emilia 4.sv.
2. místo - Davus fasciatus 4.sv.
3. místo - Nhandu chromatus 1.sv.

 



Vyhlášení soutěže pro měsíc prosinec:

Phormictopus auratus

1. místo - Šimon Kapic
2. místo - Michal Hrala
3. místo -

 



Vyhlášení soutěže pro měsíc listopad

Ornithoctonus aureotibialis

1. místo - Jindřich Zita
2. místo - Michal Hrala
3. místo - Rostislav Kerber

 



Zadání soutěže pro měsíc listopad

NEZNÁMÝ - LISTOPAD

1. místo - Brachypelma auratum 1.sv.
2. místo - Hysterocrates hercules 5.sv.
3. místo - Nhandu chromatus 1.sv.

 



Vyhlášení soutěže pro měsíc říjen

Cyriocosmus ritae

1. místo - Jakub Hloucha
2. místo - Michal Hrala
3. místo - Jindřich Zita

 

NEZNÁMÝ - ŘÍJEN

 



Zadání soutěže pro měsíc září

NEZNÁMÝ - ZÁŘÍ

1. místo - Psalmopoeus reduncus 1. - 2.sv.
2. místo - Phormictopus auratus 2.sv.
3. místo - Brachypelma albopilosum 1. - 2.sv.

Vyhlášení soutěže pro měsíc září

Ceratogyrus darlingi

1. místo - Jakub Hloucha

 



Zadání soutěže pro měsíc červenec a srpen

NEZNÁMÝ - ČERVENEC, SRPEN

1. místo - Brachypelma boehmei 2.sv.
2. místo - Phormictopus auratus 2.sv.
3. místo - Brachypelma albopilosum 1. - 2.sv.

Vyhlášení soutěže pro měsíc červenec a srpen

Hapalopus triseriatus lowland

1. místo - Antonín Polách
2. místo - Jiří Chlopčík
3. místo - Michal Hrala

 



Zadání soutěže pro měsíc červen

NEZNÁMÝ - ČERVEN

1. místo - Linothele fallax 2.sv.
2. místo - Phormictopus auratus 2.sv.
3. místo - Nhandu chromatus 3.sv.

Vyhlášení soutěže pro měsíc červen

Poecilotheria miranda

1. místo - Jiří Chlopčík
2. místo - Michal Hrala
3. místo - Antonín Polách

 

copyright ceska vlajka flag of england nemecka vlajka