header
 

Novinky

14.12.2010 Od začátku roku 2011 budou všechny naše fotky v inzercích a prodejní zvířata opatřena značkou:


13.12.2010     Vážení a milí přátelé,
do vánočních časů a do blížícího se nového roku vám i vašim blízkým přejeme co nejvíce lásky, klidu, zdraví, pohody a mnoho úspěchů v chovu i v životě. Děkujeme, že jste nám i po tento rok zachovali přízeň, účastnili se soutěží a doufáme, že i v následujícím roce u vás G-SPIDERS (a my) zůstanou stejně oblíbené, zajímavé, ale i zábavné. Těšíme se na mnoho nových setkání, spolupráci s chovateli a další zážitky, které nám život přináší.

             29.11.2010 Přidali jsme nové fotky k těmto druhům štírů: Babycurus jacksoni, Isometrus maculatus, Tityus asthenes, Tityus ecuadorensis, Tityus tamayoi a Tityus zulianus.
Přidali jsme tyto nové druhy štírů: Centruroides hentzi, Grosphus flavopiceus, Grosphus grandidieri, Hadrurus arizonensis a Iurus dufoureius.

4.12.2010 Uveřejneny výsledky soutěže pro měsíc listopad a zároveň další neznámý na měsíc prosinec. Omlouváme se za zpoždění s vypisováním a těsíme se na Vaše odpovědi.

29.11.2010 Přidali jsme nové fotky k těmto druhům: Harpactira cf. curator, Harpactira guttata, Harpactira sp. red, Heteropoda sp. Guyana a Heterothele villosella.

3.10.2010 Přidali jsme zcela nový druh: Hapalopus triseriatus. Momentálně máme v galerii 254 druhů.

3.10.2010 Máme nové druhy na prodej! Nabídku jsme rozšířili například o oblíbený druh Brachypelma smithi. Doplnili jsme též velmi atraktivní druh Brachypelma auratum a do konce měsíce máme v plánu další zajímavá obohacení.

3.10.2010 Přidali jsme nové fotky k těmto druhům: Grammostola rosea RED, Haplopelma albostriatum, Haplopelma hainanum a Haplopelma lividum.

1.10.2010 Uveřejneny výsledky soutěže pro měsíc září a zároveň další neznámý na měsíc řjen. Těsíme se na Vaše odpovědi.

13.9.2010 Přidali jsme nové fotky k těmto druhům: Euathlus truculentus, Eupalaestrus weijenberghi a Grammostola actaeon.

10.9.2010 Přidali jsme nové fotky k těmto druhům: Cyriocosmus ritae, Encyocratella olivacea, Ephebopus cyanognathus, Ephebopus uatuman a Ornithoctinae sp. Haplopelma robustum.

8.9.2010 Přidali jsme nové fotky k těmto druhům: Ceratogyrus bechuanicus, Ceratogyrus darlingi, Ceratogyrus marshalli a Coremiocnemis sp. Malaysie.

7.9.2010 Přidali jsme nové fotky k těmto druhům: Augacephalus junodi, Augacephalus sp. Mozambik, Avicularia avicularia, Avicularia azuraklaasi, Avicularia geroldi, Avicularia laeta, Avicularia metallica, Avicularia minatrix, Avicularia sp. Iquitos - Peru, Avicularia urticans, Brachypelma albiceps, Brachypelma albopilosum, Brachypelma angustum, Brachypelma annitha, Brachypelma auratum, Brachypelma boehmei, Brachypelma epicureanum, Brachypelma angustum, Brachypelma vagans a Brachypelma verdezi.

6.9.2010 Uveřejneny výsledky soutěže pro měsíce červenec a srpen a zároveň další neznámý na měsíc září. Těsíme se na Vaše odpovědi.

22.8.2010 Přidali jsme nové fotky k těmto druhům: Acanthogonathus francki, Acanthoscurria sp. Chapare, Ancylotrypa sp., Aphonopelma anax, Aphonopelma bicoloratum, Aphonopelma caniceps a Aphonopelma sp. Guatemala.

22.8.2010 Přidali jsme nové druhy do prodejní nabídky, rovněž značně rozšířena nabídka adultních samců. Obojí naleznete v sekci K PRODEJI.

1.7.2010

UPOZORNĚNÍ PRO NAŠE PŘÁTELE Z MORAVY!
Ve dnech 15.-19.7.2010 budeme ve Vizovicích a jeho okolí. Jako každý rok při této příležitosti nabízíme možnost osobního předání zvířat. Zvířata je nutné zamluvit do večera 14.7.

V celé sekci Galerie pavouků ČR byly doplněny informace kdy a kde bylo zvíře nalezeno. V dohledné době bude tato sekce i nadále doplňována a rozšiřována. V letošním roce máme v plánu několik výprav do vybraných lokalit v ČR. Hledat osminohé obyvatele naší země chceme v západočeských, středočeských, ale i moravských oblastech.

Upozornění: od 2.7. do 6.7.2010 budeme mimo dostupné internetové připojení a na velmi špatném tel. signalu. Na Vaše e-maily odpovíme hned po návratu.

Přidali jsme nové fotky k těmto druhům: Aculepeira ceropegia, Aelurillus w-insignitus a Agalenatea redii.

30.6.2010 Uveřejneny výsledky soutěže pro měsíc červen a zároveň další neznámý na měsíc červenec. Těsíme se na Vaše odpovědi.

18.6.2010 Vytvořili jsme novou galerii: JEŠTĚRKY.

5.6.2010 Oblíbené soutěže jsou zpět! Vytvořili jsme pro ně sekci v menu, kde již teď najdete zadání pro měsíc červen. Těšíme se na Vaše odpovědi a přejeme mnoho úspěchů při řešení.

4.6.2010 Přidali jsme nové fotky k těmto druhům: Brachypelma auratum, Brachypelma vagans, Ceratogyrus darlingi, Cyrtopholis flavostriata, Grammostola pulchra, Grammostola rosea RED, Idiothele nigrofulva, Psalmopoeus cambridgei, Psalmopoeus reduncus, Pseudhapalopus spinulopalpus, Selenocosmia effera a Tityus serrulatus.

15.5.2010 Přidali jsme nové fotky k těmto druhům: Acanthogonathus pissii, Acanthoscurria antillensis, Cyriocosmus elegans, Harpactira sp. red, Linothele megatheloides, Pamphobeteus ultramarinus a Poecilotheria regalis.

8.5.2010 Přidali jsme nové fotky k těmto druhům: Acanthoscurria insubtilis, Cyclosternum schmardae, Hapalopus triseriatus "lowland", Harpactira sp. red, Lampropelma violaceopes, Nhandu chromatus a Theraphosidae sp. II Costa Rica.

2.5.2010 Přidali jsme zcela nový druh: Harpactirella lightfooti. Momentálně máme v galerii 253 druhů.

2.5.2010 Přidali jsme nové fotky k těmto druhům: Acanthoscurria insubtilis, Acanthoscurria juruenicola, Aelurillus w-insignitus, Aphonopelma bicoloratum, Avicularia diversipes, Grammostola grossa, Idiothele sp. bluefoot, Isometrus maculatus, Lasiodora fracta, Linothele fallax, Ornithoctoninae sp. Orange fringed, Pamphobeteus antinous, Phormictopus atrichomatus a Schizopelma sp..

24.4.2010 Přidali jsme nové fotky k těmto druhům: Aphonopelma bicoloratum, Aphonopelma sp. Malinche, Citharischius crawshayi, Holothele sp. Kolumbie, Lasiodora klugi a Poecilotheria metallica.

18.4.2010 Přidali jsme nové fotky k těmto druhům: Cyriocosmus sp.Venezuela, Grammostola rosea RED, Harpactira sp. red, Tityus serrulatus a Tityus stigmurus.

21.3.2010 Dnes jsme spustili anglickou a německou verzi.
Today we started our english and german versions.
Heute starteten wir ein englisch Version und ein deutsche Version unserer Website.

19.3.2010 Přidali jsme nové fotky k těmto druhům: Acanthoscurria antillensis, Hysterocrates hercules a Phormictopus auratus.

13.3.2010 Přidali jsme nové fotky k těmto druhům: Aphonopelma iodius, Avicularia braunshauseni, Avicularia minatrix, Brachypelma albiceps, Brachypelma epicureanum, Coremiocnemis sp. Bucket Fraser, Euathlus sp. orange, Haploclastus nilgirinus, Heteropoda davidbowie, Haplopelma sp. Bachma, Lasiodora fracta, Monocentropus balfouri, Nhandu chromatus, Phormictopus atrichomatus, Pamphobeteus antinous, Poecilotheria striata, Selenocosmia effera, Tapinauchenius plumipes, Theraphosa apophysis a Thrixopelma ockerti.

13.3.2010 Přidali jsme nové fotky k těmto druhům štírů: Babycurus gigas, Centruroides balsasensis, Centruroides nitidus, Hottentotta trilineatus, Isometrus maculatus, Opisthacanthus asper, Pandinus imperator, Rhopalurus crassicauda, Tityus asthenes, Tityus ecuadorensis, Tityus tamayoi a Tityus zulianus.

7.3.2010 Přidali jsme nové fotky druhu Theraphosa apophysis.

27.2.2010 Přidali jsme nové fotky k těmto druhům štírů: Centruroides meisei, Opisthacanthus asper, Tityus nematochirus a Tityus serrulatus.

27.2.2010 Přidali jsme nové fotky k těmto druhům: Brachypelma angustum, Diplura petrunkevitchi, Mygalomorphae sp. Gordo, Orphnaecus sp. Filipíny, Phormictopus antillensis, Poecilotheria metallica, Theraphosidae sp. Ecuador a Theraphosidae sp. III Costa Rica. Momentálně máme v galerii 252 druhů

27.2.2010 Přidali jsme nové fotky k těmto druhům: Acanthoscurria sp. Chapare, Aphonopelma anax, Ceratogyrus darlingi, Cyriocosmus ritae, Davus fasciatus, Grammostola actaeon, Grammostola mollicoma, Harpactira cf. curator, Chromatopelma cyaneopubescens, Lasiodora difficilis, Metrioplema sp. Barinas, Monocentropus balfouri, Orphnaecus sp., Poecilotheria formosa, Schismatothele sp., Theraphosidae sp. Chapare a Theraphosidae sp. I Costa Rica.

26.2.2010 Přidali jsme nové fotky k těmto druhům: Ceratogyrus marshalli, Harpactira guttata, Pterinochilus murinus a Sphaerobothria hoffmani. Theraphosidae sp. Chapare.

20.2.2010 Přidali jsme zcela nové druhy: Brachypelma verdezi, Lasiodorides polycuspulatus, Ornithoctonus sp. Malthai, Plesiophrictus sp. Canaconas a Stichoplastoris sp. CostaRica.

20.2.2010 Přidali jsme nové fotky k těmto druhům: Avicularia diversipes, Brachypelma albiceps, Citharacanthus livingstoni, Grammostola rosea RED, Haplopelma hainanum, Haplopelma sp. Surat Thani, Holothele incei, Holothele sp. Kolumbie, Chilobrachys sp. Malay Penang, Chromatopelma cyaneopubescens, Metriopelma familiare, Phlogiellus sp. Palawan, Selenocosmia sp.Titiwanga, Schizopelma sp. a Thrigmopoeus truculentus.

28.1.2010 Nahodili jsme úplně nový design stránek. Doufáme, že se Vám bude líbit. Pokud Vás bude zajímat něco konkrétního, napište nám své náměty a nápady na mail. Děkujeme.

 

copyright ceska vlajka flag of england nemecka vlajka